The Flash plugin is required to view this object.

Kontaktuppgifter styrelse

Goda Gotlands styrelseledamöter

Namn Mail Mobil
Ordinarie ledamöter
Anders Engström, ordf anders.b.engstrom@outlook.com 0706-435 671
Magnus Olsson magnus.olsson@visbycentrum.se 0702-811 560
Beatrice Ottfalk beatrice@hosab.se 070-649 4140
Susanne Welin-Berger, sekr susanne@tryffelofsweden.se 0707-262 888
Frans Brozén frans@brozen.se 070-6815 664
Riina Noodapera riina.noodapera@hush.se 070-775 7630
Anna Mathers  info@chiligotland.se  070-769 5795
Erik Wollbrant  info@astuinvest.se  072-155 4324
Suppleanter
Lars-Magnus Lahne  lahne@telia.com  070-950 4125
Bo Bjällstrand bo@gmmedia.se 070-696 6730

 

Gotland Matlandet Huvudstad 2013